Björnjägaren gouache
2012-02-13
120901
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (Sverige, 1900-tal): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgrenn 1971, blandteknik på papp, 27x33 cm