Per-Hilding Perjons olja
2012-02-13
120887
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PERJONS, Per-Hilding, (1911-98) Stilleben, signerad Per-Hilding Perjons Nr:1-64 Dala-Floda, olja på duk, 60x72 cm