Theodor Köppen oljemålning
2012-02-13
120886
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KÖPPEN, Theodor (Tyskland 1828-1903): Skeppsbrutna i stormande hav, olja på duk, signerad och daterad T.Köppen 1893, 75x55 cm