Uldis Zemaris oljemålning
2012-02-13
120880
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ZEMZARIS, Uldis (Lettland1928): Solnedgång med tall, olja på målarpannå, signerad, 70x50cm