Einar Kohlmann oljemålning
2012-02-13
120876
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Landskap med sköljbod, signerad och daterad Einar Kohlman 1950, olja på duk, 39x51 cm