Esaias Thorén färglitografi
2012-02-13
120846
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad E. Thorén -58, färglitografi, 62/75, 40x30 cm