Olejmålning spanskt par
2012-02-12
120815
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad B. IL., spanskt par, olja på pannå, diameter 29 cm