Esther Kjerner oljemålning
2012-02-12
120801
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Landskap från Arild, signerad E. Kjerner, Arild, olja på pannå, 31x40 cm