Armband i sterlingsilver svart och vit emalj
2012-02-14
120648
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARMBAND, sterlingsilver, svart och vit emalj, stämplad Norne, Norge, längd 19 cm
Emaljslitage