Dvaid Wallin oljemålning
2012-02-12
120647
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
WALLIN, David (1876-1957): Skogstjärn, signerad D. Wallin, olja på pannå,15x21 cm