Roland Svensson färglitografi stockholmsmotiv
2012-02-12
120638
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 139/225, färglitografi, 29x23 cm