Träsnitt Japan
2012-02-18
120608
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRÄSNITT, 2 st., Japan, 1800-tal, motiv av skådespelare, 34x22,5 resp 35x24 cm
Det ena bladet med omfattande skador