Skåp Louis XVI
2012-02-18
120601
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÅP, Louis XVI, fanérat i olika träslag, höjd 184, 94x51 cm
Skador, lagningar, löst ben