Förgylld ram
2012-02-11
120545
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAM, med skuren och pastellagedekor, förgylld, 118x155 cm, innermått ca 98x140 cm
Skador