Uniformer
2012-02-20
120530
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNIFORMSPARTI, bestående av, 3 civila frackar, 2 par byxor, 3 bicorner med strutsplymer
Slitage, skador