Oidentifierad konstnär mansporträtt
2012-02-11
120442
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mansporträtt, 1800-tal, olja på duk, 44,5x37,5 cm