Roland Svensson litografi
2012-02-13
120410
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Modell, signerad Roland S, "ingen upplaga", litografi, 38x44 cm
Vågigt papper