John Ivar Berg oljemålning
2012-02-11
120385
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Blomsterstilleben, monogramsignerad, John I Berg a tergo, olja på duk, 75x55 cm