Nyckelskåp
2012-02-10
120324
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NYCKELSKÅP, omkring 1900, glödritad dekor av efter A Edelfelt signerad o daterad HB 93, höjd 60, 43x22 cm, nyckel finns