Ljuskrona empirestil
2012-02-11
120256
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, höjd 92 cm
Några prismor kan saknas, smärre skador