Ljusstakar
2012-02-10
120250
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld mässing, senempire, höjd 24 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius