Tedosa
2012-02-10
120238
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEDOSA, FAT, porslin, Kina, 1800-tal, höjd 10 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius
Propp saknas, nötningar