Lockurnor Kina
2012-02-10
120236
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, imaridekor, höjd 33 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius
Skador och lagningar