Richard Ryan färgserigrafi
2012-02-13
120231
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): Hommage à Marilyn, signerad Ryan, numrerad, färgserigrafi, 80x63 cm