Anna Palm akvarell
2012-02-10
120223
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PALM, Anna (1859-1924): Utsikt mot Stockholms slott och Blasieholmen, signerad Anna Palm de Rosa, akvarell på papper, 13,5x30,5 cm