Bålskålar 1 par Kina
2012-02-10
120182
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BÅLSKÅLAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i grisaille av ströblommor, diameter 28 cm
Båda med lagningar, nagg