Curry Melin akryl
2012-02-10
120130
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MELIN, Curry (1923-2005): Optisk komposition, signerad och daterad Curry Melin 1983, akryl på duk, 50x40 cm