Curry Melin akryl
2012-02-09
120129
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
MELIN, Curry (1923-2005): Optisk komposition, signerad och daterad Curry Melin 1986, akryl på duk, 40x40 cm