Olle Bonniér färglitografi
2012-02-10
120124
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad O. Bonniér, 54/180, färglitografi, bladmått 56x66 cm