Sven Erixon färglitografi
2012-02-10
120123
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Komposition ur Aniara suiten, signerad S.Erixson, 196/260 färglitografi, 55x59 cm