Gunnar Norrman torrnål
2012-02-10
120111
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-1979): Ängssvingel, signerad o daterad 1965, torrnål, 18x17 cm