Landskapsbild oljemålning
2012-02-09
120101
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Bergslandskap med boskap, olja på duk, 69x83 cm