Gustaviansk soffa
2012-02-10
120066
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk, skuren och förgylld dekor, längd 228 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius