Christoffer Paues blyertsteckning
2012-02-12
120045
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAUES, Christoffer (född 1975): Utan titel, signerad och daterad på baksidan C. Paues -05, blyerts på papper, 22,5x31 cm
PROVENIENS: Natalia Goldin Gallery
Stockholms Auktionsverk, välgörenhetsauktion för Stadsmissionen, Kungliga Konstakademien, hösten 2008, nr 20