Harnesk

Harnesk
Harnesk
Harnesk
Harnesk

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HARNESK, svenskt, 1685, provskjutet, smedstämpel under kragen och med filad dekorlinje, insidan med skinnfoder otydligt märkt C.G. ???

fodret med slitage och lagningar

120013

2012-02-20