Oljemålning 1800-tal
2012-02-09
119962
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, romatiskt roddtur, olja på pannå, 16x22 cm