Oljemålning marinmotiv
2012-02-09
119961
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, marinmotiv, otydligt signerad, olja på på duk, 24x39 cm
Färgbortfall