Carl Fredrik Reuterswärd litografier
2012-02-09
119935
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, numrerade 678/1500, färglitografier, 52x40 cm vardera