Väggpendyl förgylld
2012-02-08
119877
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, förgylld, höjd 97 cm
Lagning, smärre skador