Kannor 1800-tal
2012-02-05
119817
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANNOR, 1 par, sannolikt silver, 1800-tal, höjd 16 cm
Piparna med skador, lösa delar medföljer