X:et litografi
2012-02-08
119810
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Stenkrossen, Sundrum", signerad och daterad Sven Erixson -51, 93/100, färglitografi, 46x61 cm