Stig Claesson ur "Samtal på ett fjärrtåg"
2012-02-06
119794
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): ur "Samtal på ett fjärrtåg", signerad och daterad Stig Claesson -72, pastell, 31x21 cm
Med dedikation:Till Elisabeth hälsning stig 72
Litet tejpmärke