Bengt Orup litografier
2012-02-05
119783
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORUP, Bengt (1916-1996): Grafikmapp: innehållandes 5 st litografier, 1950-tal, osignerade, bladstorlek 33x40 cm vardera,
Proveniens: Thomas Millroths samling