Carl Gustaf Hellqvist oljemålning
2012-02-05
119779
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890) tillskriven:Fransk segelskuta, olja på pannå, 30x19 cm
Lagning