Oljemålning
2012-02-05
119777
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Nattfiske, 22x27 cm, olja på pannå