Nils Kölare serigrafi
2012-02-06
119776
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad o daterad N. Kölare -87, ea, serigrafi, 62x49 cm, oramad
Proveniens: Thomas Millroths samling