Carl Larsson etsningar
2012-02-05
119771
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARSSON, Carl (1853-1919): (2) Modeller, etsningar , 17,5x12 resp. 16x12 cm
Gulnade samt fuktskador