Anund Emanuel oljemålning
2012-02-05
119765
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMANUEL, Anund (1849-1941): Båtar i öpen sjö, signerad och daterad A. Emanuel 97, olja på duk, 72x46 cm
Krackeleringar