Bull Hedlund etsningar
2012-02-05
119762
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Etsningar 4 st., samtliga signerade, samramade, vardera 12x9 cm