Jan Stenvinkel olja
2012-02-05
119757
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STENVINKEL, Jan (1933-1989): Lustans träd, signerad Stenvinkel 1982, olja på duk, 97x130 cm